Reklamačný poriadok

silver cross

1. Tento reklamačný poriadok sa vzťahuje na tovar, ktorý bol zakúpený u prevádzkovateľa cez internetový obchod www.pre-babatko.sk a ktorého reklamácia bola uplatnená v záručnej dobe 24 mesiacov odo dňa zakúpenia tovaru, ak nie je uvedené inak.

2. Ku každému tovaru zakúpenému u prevádzkovateľa cez internetový obchod www.pre-babatko.sk je pri jeho dodaní kupujúcemu priložená faktúra (predajný doklad), ktorá slúži zároveň ako záručný doklad.

3.     Pri prevzatí tovaru je kupujúci povinný skontrolovať nasledujúce:

- či sa jedná o výrobok, ktorý bol objednaný (ak sa jedná o výrobok, ktorý nebol objednaný, tovar nerozbalujte, neotvárajte, inak nebude možné ho vymeniť)
- či je výrobok v neporušenom stave, tzn. či nemá zjavnú vadu
- či fungujú všetky jeho jednotlivé časti

Záruka sa nevzťahuje na vady tovaru spôsobené nesprávnym používaním, skladovaním alebo poškodením tovaru kupujúcim. Obal a obsah výrobku nesmie byť mechanicky poškodený (mechanickým poškodením sa rozumie také poškodenie výrobku, ktoré nemohlo vzniknúť bežným používaním výrobku na účel, pre ktorý bol vyrobený).

Vzhľadom na povahu tovaru ponúkaného v internetovej predajni Pre-babatko (kozmetické produkty), zdôrazňujeme, že nie je možné odstúpiť od kúpnej zmluvy o dodávke tovaru v uzavretom obale, ktorý spotrebiteľ z obalu vybral a z hygienických dôvodov ho nie je možné vrátiť.

Reklamačný formulár, ktorý je potrebné vyplniť a zaslať spolu s reklamovaným tovarom nájdete tu: reklamačný formulár

Reklamáciu tovaru si kupujúci môže uplatniť za vyššie uvedených podmienok na tejto adrese:

 

Agrife  s.r.o. Lekárovce 191, 072 54 Lekárovce Slovensko

nezabudnite uviesť náš mail alebo tel.číslo kurierskej spoločnosti, ktorou budete tovar posielať.

Upozornenie: Tovar musí byť zaslaný ako poistený balík alebo doporučená zásielka (predávajúci neručí za jeho prípadnú stratu). Zásielky na dobierku nebudú akceptované.

V prípade záujmu môžete využiť službu kuriérskej spoločnosti "Vyžiadaná doprava" kedy Vám my objednáme kuriéra a vy nám spätne odošlete vami reklamovaný tovar. Službu objednávame my na Vaše náklady. Pre viac info nás kontaktujte na 

prebabatko.prebabatko@gmail.com alebo tel: 0908060790

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info